Bilgisayar Yazılım Staj Defteri 2013-2014

3Şuradaki ilk yazılım staj defterim yoğun ilgi gördü. İnternette bulunmayan ve satışa çıkarılmış olan defterler arasında ki en ucuz fiyatlı defter olarak dikkat çekti. Satış ilkesi olarak aynı Üniversite’den isteyen arkadaşların ilk isteyenine verildi. Yani olası bir aynı defter çıkma riskinin önüne geçilmiş oldu. Şimdi ise diğer stajımın defterini satılığa çıkarıyorum. Yine bu defter de daha önce kimsenin kullanmadığı, an itibariyle hiç kimsenin satın dahi almadığı bir defterdir. Konu olarak C#, Asp.Net ve MSSQL kullanılmıştır. Büyük proje olarak Windows Servis kullanan, yetki seviyeli bir çok özelliği bünyesinde barındıran kurum içi Ticket sistemi yazılmıştır. Yine istekler dahilinde farklı projeler de gerçekleştirilmiştir. Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliğinde 25 iş günü sayılmıştır. Defter toplam 85 sayfadır. İlk deftere oranla daha detaylıdır. Fiyat olarak hiç pazarlıksız 30 TL‘dir.

Bir de iki staj defterini birden satın almak isteyen arkadaşlar için kampanya;

1. Defter+ 2. Defter = 40 TL

Böylece 10 TL kar etmiş oluyorsunuz. Ayrıca elinizde 2 adet yazılım üzerine staj defteri oluyor. Diğer sitelerde ki 100-200 TL aksine çok daha öğrenciye uygun bir fiyata satış yapmaktayım. Bu nedenle her hangi bir pazarlık olmayacağının kesin altını çizerim.

Süreç ilk defter de olduğu gibi yine aynı işliyor. Siz önce ilhanbahar (et) hotmail.com mail adresine hangi defteri almak istediğinizi, Üniversite ve bölümünüzü belirten bir mail atıyorsunuz. Defter sizin Üniversite ve bölümden birine daha önce satılmamışsa, ben de size, banka bilgilerini ve telefon numaramı gönderiyorum. Siz ücreti yatırtıktan sonra defter size aynı gün içinde mail olarak gelmiş oluyor. İlk yazılım üzerine staj defteri 17 kişiye satılmıştır.

Sormak istediklerinizi gönül rahatlığıyla mail atabilirsiniz.

Görüşmek üzere.

Defterden örnek görüntüler;

http://www.ilhanbahar.com/images/2011/1.png

http://www.ilhanbahar.com/images/2011/2.png

http://www.ilhanbahar.com/images/2011/3.png

http://www.ilhanbahar.com/images/2011/4.png

http://www.ilhanbahar.com/images/2011/5.png

http://www.ilhanbahar.com/images/2011/6.png

http://www.ilhanbahar.com/images/2011/7.png

http://www.ilhanbahar.com/images/2011/8.png

Benzer Yazılar

Yorumlar

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla