Pdf dosyalarınızı program kullanmadan word ve excel formatına çevirin!

Pdf formatında olan dosyanızı, Word ya da Excel formatına çevirmek için, online araçları kullanabilirsiniz. En yaygın kullanılan siteleri önermemiz gerekirse;

1- www.pdfonline.com

Siteyi açtıktan sonra Gözat yaparak, çevirmek istediğimiz PDF dosyamızı seçip diyoruz. Ardından CONVERT‘e basarak, dosyamızın word halini alabiliriz. 2 MB kadar ücretsiz online dönüşüm yapıyor.

2- www.pdftoword.com

Siteyi açtıktan sonra Gözat yaparak, çevirmek istediğimiz PDF dosyamızı seçip diyoruz. Ardından dosyanın çevirilmiş halinin gönderileceği mail adresimizi yazıyoruz. Metin doğrulamaya gördüğümüz karakterleri yazarak Convert to Word yapıyoruz. Dosyamızın yeni hali verdiğimiz mail adresine gönderildi.

3- www.freepdfconvert.com

Açılan sayfada Gözat yaparak, çevirmek istediğimiz PDF dosyamızı seçip diyoruz. Ardından eğer PDF dosyamız şifreli ise PDF Password kısmına bu şifreyi yazıyoruz. Convert From kısmını File olarak seçiyoruz. Output format kısmı ise ihtiyacımıza göre Word, Excel ya da Rich Text olarak seçiyoruz. Extract Images kısmını işaretlemiyoruz. E-mail Address kısmına mail adresimizi yazıyor ve Attach files to e-mail işaretleyerek, Convert Your File tuşuna basıyoruz. Dosyamızın çevirilmiş hali mail adresimize gönderiliyor.

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla