Recep ivedik 2 yeni full fragman ve replikler

Recep İvedik 2 filminin daha önce yayınlanan dans sahnesinden sonra dün star haber’de filmin gerçek fragmanıda yayınlandı.Fragmandan anladığımız kadarıyla Recep İvedik,babannesinin isteği üzerine adam olmaya çalışmaktadır.Adam olabilmek için iş arayan recep,türlü işlere başlayıp,çoğundan kovulmaktadır.Yada kendi istifa etmektedir.Recep İvedik 1 filmi gibi 5 milyon izleyice ulaşması,filme ilk girenlerin yaptığı yorumlara göre değişecektir.Bendeniz’de 13 şubatta filmi izleyip sizlere film hakkında bilgi sunmaya çalışacağım.İyi bir film olacağını düşündüğüm recep ivedik 2 film fragmanından bazı konuşmalar;

-Şuanda ekonomik kriz var.Ayrıcan da benim dnamda çalışmah yoqqqq,kodum bozuh.

-Lan bu pizza yarım mı lan?Zaten sana tamını getirdim.Promosyanını ben yedim.Ne senin derdin yaaa?Nedir senin derdin?

-Ana felsefe at gibi olacaksın,pürrsss,pürsss

-Hayyyyt gonuşma lan!

-Ya bu internette böyle çok garı gız dolanıyı diyiler o doğru mu yaaaa?

-Senin kaporta biraz çürük arkadaş,perti çıkmış heee ruh güzelliğin iyidir orayı bilemem,geri gelelim ruhlar aleminde de yaşamıyoruz,o yüzden dış güzelliğe de önem veririm ben yani gadında.

– Evcil hayvan aranıyor.Benden olur mu lan?Hayvanım ama evcil değilim…

-Tren gibi görücem ekspires kasa burası,anadolu ekspiresi gibi görücem herkesi,bu çuf çuf diyecek bu böyle yapıcak ekspiresi görecem ben.

-Sanaaa kabaran bir şey var.

-Bah benim japoncamda çok iyi haaa,orama goma burama go…

-Yani buraada böyle yapıcaz,efendim böyle öne domalacaz filan hiç gerek yok.Uçak düştümü herkes birbirine sarılsın zaten yüzde dohsan geberecez yani.

-Çehilsene arkadaşım kenara,senin gafanı levye ile kırarım haaa.

-Sana mor çoh yahışmış,bunun altında galamam,gadın nazlanır ilk adımı erkek atar.

-Güzel Türkiyemizin istanbulunda bu kadar fazla godoman olduğunu görmek ensesi kalın olduğunu görmek beni şaşırttı.Hepiniz ip gibi dizilmişsiniz,efendi olun,adam olun laan!

-200 ytl artı sodehso artı tam ahbil,ama full haaa,full ahbil metrobüse filan binecem.

Not:Tüm cümleler dinlendiği gibi yazılmıştır 🙂

Benzer Yazılar

Yorumlar

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla