Tekrardan merhabalar :)

Çoook uzun bir süredir, blog sayfamı ihmal ettim. Bunun bir sürü sebebi vardı. Şimdi bunları tek tek saymak gereksiz olur ama azından bilgisayarımın dahi bozulduğunu biliyorsunuz. Uzun süredir, blog adresimde yer alan gereksiz eklentiler yüzünden çalışmıyordu. Sürekli olarak veritabanı hatası veriyordu. Hatta kontrol ettiğimde, hitimin de yerlerde süründüğünü fark ettim. Tema değişimi, hataların giderilmesi, bir kaç yenilik gibi şeyleri yapmak için zaman kolluyordum. Nihayet o zamanı bulup, siteyi düzenledim. Artık sorunsuzca çalışabilecek, umarım ben de aynı şekilde bol bol yazı eklerim.

Yazmadığım süre içersinde bir çok kez kendime, aslında bu konuda bir yazı yazabilirim diye söylenip durdum. Artık her hangi bir bahanem kalmadı. O nedenle bol bol yazıp, blog adresimi tekrar eski günlerine kavuşturmayı planlıyorum. Ayrıca eklediğim, facebook yorum eklentisinin de çok hoşuma gittiğini söyleyebilirim.

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla