Cebit Eurasia Bilişim

Trakya Üniversitesi,Bilişim ve Teknoloji Topluluğu olarak gittiğimiz Cebit Fuarından tam olarak beklediğimi alamadım diyebilirim.Çok fazla farklı teknolojiler yer almadığı gibi,gsm şirketlerinin yer almaması da dikkatimi çekti.Bu yıl ücretsiz bilet dağıtımını çok az yapan Cebit,kalite olarak 2.sınıf firmaları da ağırlamış.Hal böyle olunca kalite biraz düşmüş…

Her yıl olduğu gibi bir ton broşörü almamak için çok büyük çaba sarf ettim.Ancak gerçekten görünüş olarak seçilmiş bayan arkadaşları kırmak hiç hoş değildi.Çeşitli firmalar ile sponsorluk görüşmeleri yaptık.Bunlardan umarım olumlu geri dönüşler olur.

Yemek olayına gelince Cebit içersinde yer alan Sardunya adlı cafenin fahiş fiyatlarını buradan kınıyoruz.Piyasa fiyatlarının 5 katı üzerinde satan Sardunya cafe de yer bulmakta oldukça zordu.Bize tekrar giremeyeceğimizi söyleyip,dışarı çıkarmayan Cebit ailesine de teşekkürü borç biliriz.Keza dışarda fast-food mağzalarına çıkabilseydik,karnımızı doyurmuş şekilde geri dönebilirdik.

Bu yıl ki Cebit özetlememiz gerekirse,beklentilerden çok uzak…

Seneye daha kötü bir Cebitte görüşmek üzere…

Benzer Yazılar

Yorumlar

  • Volkan Demircan , 13 Ekim 2009 - 01:46

    Yorumlarına katılıyorum İlhan’cım. Teknoloji fuarından çok semt pazarında gezer gibiydik. Broad-cast alanı genel Cebit fuar alanından daha hareketli idi. Birçok standın başında kimse yoktu, olanlar da konu ile alakasız kişilerdi. Gerçekten yaptıkları iş hakkında bilgi alabildiğimiz ve memnun kaldığımız bir firma oldu. Para verip gidilecek bir fuar kesinlikle değil… Hele sizin açınızdan onca yolun tepilip gelineceği bir fuar hiç değil. Umarım beklediğiniz destekleri alabilirsiniz.

    Cevapla
  • ilhan bahar , 13 Ekim 2009 - 19:06

    Şöyle diyeyim volkan,yolculuk kısmı Cebitten daha verimli geçti.Destek konusuna gelince de umarım…

    Cevapla

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla