Trakya Üniversitesi Bilişim ve Teknoloji Topluluğu açıklama

Merhaba Arkadaşlar,

Bugün sizlere belki hoşunuza gitmeyecek bir açıklama yapacağız.Büyük bir inanç,özveri ve istekle kurmak istediğimiz Bilişim ve Teknoloji Topluluğumuz,resmi olarak hayata geçene kadar tüm faaliyetlerini durdurmuştur.Kurulmadan önce yaptığımız tüm faaliyetler Bilgisayar Mühendisliği etkinliğidir.

Bizler içimizdeki çalışma azmiyle topluluğun biran önce hayata geçmesi,hep birlikte büyük işler başarabilmemiz için zaman zaman hocalarımızı dahi karşımıza almışızdır.Ancak dönüp baktığımızda hocalarımızın da bürokrasi engeline takıldığını fark etmemiz bizim açımızdan üzücü olmuştur.Şimdi ise tek yapabileceğimiz topluluğumuzun kurulumunun takipçisi olmaktır.

Bizler M.Kemal Atatürk’ün dediği gibi  “Sizler, yani yeni Türkiye‘nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz… Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.” Sözünü esas alarak bireysel olarak çalışmaya devam edeceğiz.Burada ki bireysellikten kastımız topluluğumuza üye olan herkesi içermektedir.Çünkü bizi “biz” yapan bu birlikteliğimizdir.

Arkadaşlar,biz bir kıvılcım yaktık.Bunu ateşe çevirecek olan sizlersiniz.Topluluğumuzun kurulması,gelişmesi süreçlerinde her zaman olduğu gibi yine yanımızda olmanızı istiyoruz.Tüm üyelerimizin katıldığı demokratik,özgür ve çağdaş bir toplulukta birlikte olmak dileklerimizle…

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla