Çıplaklık moda olunca, hilaller kahraman olur!

Geçmişte sık sık karşılaşmıştık, “şu ünlü bikini ile yakalandı” ya da “evinini önünde kameraları fark etmeyen ünlü, çıplak yakalandı” aradan geçen zamandan sonra, insanlar nasıl dikkat çekeceklerini şaşırdı.

Gün geçmiyor ki, bir ünlü Twitter ya da Facebook‘tan soyunduğu fotoğrafları yayınlamaya görsün… Eskiden beklenmeden yakalanmak dikkat çekiyorken, şimdi gazeteciler Twitter o ünlüleri takip, kendilerinin soyunmalarını bekliyorlar. Üstelik tüm bunlar yetmezmiş gibi, bu haberler günlerce basınımızda dolaşıyor.

Bu modayı ülkemize kazandıran, Hilal Cebeci‘yi kutlamak lazım. Sonuçta yapılmayan bir şeyi denedi ve şuan bedavadan reklamını yapıyor. Binlerce panpişi sabırsızlıkla onun paylaşacağı yeni fotoğraflarını bekliyor. Panpişleri için bir fotoğraf paylaştığında, anında Milliyet, Hürriyet tüm gazeteler manşetten haberi düşüyor. Ağzından salya akan bir çok abazan, direk olarak olaya balıklama atlayıp, bir anda haberi en çok okunanlar kısmına taşıyorlar. Demek ki diyorum, bu milletin işi gücü yok, uçkur davasına düşmüş, o neresini açtı bu kimle ne yaptı? Neden bu kalitesiz hayata özenti oluyor, gerçekten anlamak mümkün değil.

Umarım ölmeden görürsek; “Türk mühendis, işlemcilerin hızlarını iki katına çıkarmayı başardı” bu haber en çok okunanlar kısmında yer almış, tüm dünya basını bu haberi konuşuyor. İşte o gün, bu fark ettiklerim için utanma değil, kutlama yapma günüdür.

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla