İlhan Bahar Trakya nerden çıktı ki?

Bugün site istatistiklerini incelerken çok ilginç bir nokta gözüme çarptı. Siteye dikkate alınacak sayıda “ilhan bahar trakya” yazarak gelen var. Sanırım Trakya Üniversitesi mezunu olmam ya da orada okuduğumun bir şekilde akılda kalmış olmasının sonucu bu durum oluştu. Bu şekilde çıkabilecek başka biri var mı diye bende arattım. Sonuç sayfalarca benim site çıkıyor. Bu şekilde ziyaretçi gelmesi en mutlu olduğum konuların başında geliyor. Tabi direk olarak “ilhan bahar” yazılırsa da zaten siteye ulaşılabilir.

Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği hakkında yazdığım yazı yüzünden geliyor da olabilirler, bu aralar malum tercih zamanı, orada yazdıklarıma halen katılmaktayım. Okuduğu bölümü abartarak eleştirenlere de çok katılmıyorum. Sonuçta herkes aynı geminin içinde, bu gemi içersinde delik açmaya uğraşmanın çok mantıklı bir hareket olduğunu kimse söyleyemez. Tabi ki eleştirilebilir ama abartmamak şartıyla, her bölümün belli başlı problemleri vardır. Hatta arasınız hemen hemen her eğitimi kurumu hakkında bir eleştiri yapan bulabilirsiniz.

Siteye biraz konu yazmaya başlayınca aylık 15.000 tekil hite geldi. Tabi eskiden gördüğüm 30.000 tekil hitlere gelmek için biraz çaba harcamakta fayda var. Vakit bolluğu ile ilgili bir durum, evde olduğumda yazmaya vaktim oluyor. Her hangi bir iş veya uğraş olursa ayda bir yazıya kadar düşüyor. Umarım bir gün düzenli yazı yazma alışkanlığı kazanırım.

 

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla