ultrAslan Trakya Uni

Trakya Üniversitesi öğrenci kulupleri standtlarını gezdik.Tabi biraz geç kaldığımız için sadece masalarını görebildik.Henüz kapanmamış olan ultrAslan Trakya Üni’ye hemen yavaştan yaklaştım.Biraz bilgi aldım.Maçları bazen ali samiyen de bazen de edirne de toplanıp izliyorlarmış.Zaten bizim kapının önünden zaman zaman bir grup taraftar,slognlar eşliğinde geçiyordu.Kayıt olmak için gerekli işlemleri yapıp,2 adet stikerımıda alaratan masadan ayrıldım.Stikerların birini deftere diğerinide dolabın üstüne yaptıştırdım.Bu hediyelerinden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.

Grupta aktif olarak görev almasamda önemli maçlarda beraber olarak,ali samiyen atmosferi oluşturmayı amaçlıyorum.Geçen Fb maçı için gittiğim kahve pek iç açıcı değildi 🙂 Bu yüzden bu grupa dahil olduğum çok iyi oldu.

Ultraslan  trakya üni 2003 de aktif olarak göreve başlamış.Fakat son zamanla rda sanırım internet sitesi aktif değilmiş.Şimdilerde yeni site açılmış ve gayette güzel olmuş.Siteye www.ultraslantrakya.org‘dan ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla