Ösym.gov.tr açılmıyor

Kpss tercihin son günü, osym.gov.tr sitesinin açılmaması sanırım sadece Türkiye’de yaşanacak bir durumdur. Şimdiye kadar tercihlerini bir şekilde yapamamış binlerce aday, mağdur olabilir. Büyük olasılıkla bir kaç gün daha bu tercih başvurusu devam edecektir. Biraz önce gördüğüm kadarıyla “İsteğiniz sıraya alınmıştır. Lütfen bekleyiniz” yazıyor, dünya da ilk defa, internet sitesinde sıra görüyorum. Gerçekten yaşanan şaka gibi, kalitesiz bir komedi filminde banel espiriler yapılıyor.

Benzer Yazılar

Yorumlar

 • xxxx , 08 Aralık 2012 - 02:12

  ÖÖÖsym.gov.tr he? allah aşkına bilg. mühendisi adamsın güzel bi şeyler paylaş ya liseliler gibisin yk!

  Cevapla
  • ilhan bahar , 08 Aralık 2012 - 10:14

   Bak tahminen yaşı ufak arkadaşım, hatta bizim bölümden olman dahi olası bir durumdur. Biraz daha öğrendikten sonra, benim yaptıklarımın mantıksız olmadığı anlayacaksın. Oraya Ösym.gov.tr yazmam bilinçli bir harekettir. Eğer ki bir gün SEO’ya kafa yorarsan, neden öyle yazdığımı anlayacaksın. Aslında biraz daha mantık sahibi olsan, bu adam konu içinde hep osym.gov.tr yazarken acaba neden başlığa Ösym.gov.tr yazmış” diye düşünsen sonucu bulabilirdin. Başka sorun olursa, mail at, yardımcı olayım.

   Cevapla

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla