Rapid8 ile Rapidshare’de sınırsız download keyfini yaşayın…

Dün arkadaşımdan aldığım Rapidshare linklerini indirmek için ak ile karayı seçtiğimi söyleyebilirim. Free User ile indirmek istediğimde sürekli olarak “Unfortunately right now our servers are overloaded and we have no more download slots left for non-members. Of course you can also try again later.” mesajını aldım. Yani “Maalesef şu anda sunucularımız aşırı yüklendi ve daha fazla download hakkı kalmadı. Elbette daha sonra tekrar deneyebilirsiniz.” kısaca bedavaya download yok demek istiyorlardı.

Kendi paylaştığınız verileri bir başkasından parayla satın almakta kulağa garip geliyor. Rapidshare sadece aracı olarak bir sürü para kazanıyor? Her hangi oluşturduğu bir şey var mı? Yüklenen her şey zaten biz kullanıcıların değil mi? Hal böyleyken bir de üste size indirme hakkı vermeyip, çeşitli kurallarla bizi engellemeye çalışıyor.  Ancak biriler buna dur demek adına rapid8.com oluşturmuş, siteye sürekli Rapidshare Premium hesaplar eklenerek herkesin kullanımına açılıyor. Sitede bulunan reklamlara tıklanması karşılığında da site sahipleri kazanıyor. Kısaca alan memnun veren memnun durumu oluşmuş… Bu tarz siteler mevcut fakat; Rapidshare.com baskıları sonucu bir çoğunu kapanıyor. Şuan için aktif olarak çalışan rapid8.com‘dan sorunsuzca download keyfi sürebilirsiniz. Üstelik Download Manager gibi indirme araçlarınıda kullanabiliyorsunuz.

Elinizde bulunan Rapidshare linkini alt kısıma ekliyoruz daha sonra Download basıyoruz. Karşımıza gelen sayfada bir süre daha bekledikten sonra, Begin Download basarak indirme işlemini sorunsuzca gerçekleştirebiliriz. Benim bağlantı hızım 1 Mbit olduğu için saniyede ki hızım 100 Kb kadar çıkabiliyor. Ancak daha yüksek bağlantı hızlarında sanki Rapidshare Premium hesabınız varmışçasına download yapabilirsiniz.

Tabi isteyenler RapidShare Türkiye Resmi Bayisinden, Rapidshare Premium hesapta satın alabilirler.

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla