• Şuradasınız
  • Anasayfa
  • Genel
  • Şekerbank’ın Çiftçiler için hazırladığı reklam

Şekerbank’ın Çiftçiler için hazırladığı reklam

Türk milleti olarak birçok ulusa göre çok daha duygusal olduğumuzu söyleyebiliriz. Hal böyle olunca reklam ajansları da daha çok insanların duygularına hitap eden reklamlar çekmeye başladılar. Yukarıda izlediğiniz video’da göreceğiniz üzere Şekerbank‘ta bu kervana katıldı. Reklam üzerinden konuşmamız gerekirse, iyi düşünülmüş ama ufak tefek aksaklıklarıda mevcut. Bunlardan ilk göze çarpanı seslendirmeyi yapan bayanın sesinin henüz çok genç olması, oysa reklamda oynadığı rol gereği 40’lı yaşlarda biri olabilirdi. Yine ses tonu çok etkileyici olan bir erkek de kullanılabilirdi.

Reklam için sözler iyi yazılmış fakat video kısmı yeterince özenli hazırlanmamış çok daha etkileyici olabilirdi. Bu şekilde kesik kesik hikayelerden ziyade, bütün bir hikaye kullanılabilirdi.

Son kısımda çıkan Zeki Müren ise müthiş bir tercih bunu da söylemeden geçmeyelim. Şarkının tamamını aşağıda dinleyebilirsiniz.

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla