Avea’nın reklam mesajları

Son zamanlarda her gün iki üç tane reklam mesajı gönderen avea, gerçekten sıkmaya başlamıştı.Sabah,öğlen,akşam,gece günün her vaktinde cebinize gelen “şu sanatçının şarkısını indirin”,”şu oyun için tıklayın” vb. saçma sapan reklam mesajları eminim hepinizin canını sıkıyordur.

Bu tarz reklam mesajlarını engellemenin yolu mevcut ancak nedense kimsenin haberi yok.Belki de bu servisi iptal etme özelliğinin duyulması avea’nın çokta işine gelmiyordur.

Bu tarz reklamları engellemek için “iptal reklam” yazıp 7672‘ye mesaj atın.Az sonra onay mesajı gelecektir.İptal işlemi ücretsizdir.Eğer reklam mesajlarına geri dönmek isterseniz “abone reklam” yazıp yine aynı numara mesaj atarak servisi aktif hale getirebilirsiniz.(Bunu kim ister bilmiyorum doğrusu)Avea sanırım yaptığı kampanlardan uğradığı zararı bu tarz spam mesajlar atarak kapatmaya çalışıyor.Ancak müşterilerini çok sıktığının farkında değil.Umarım fark ettiğinde geç olmaz.

Benzer Yazılar

Yorumlar

  • Özgür Bozkurt , 01 Temmuz 2010 - 05:00

    Spam suç değil mi ? Aynı mesajı 3 kez yolluyorlar. 10 ar dakika aralıklar ile.
    sikayetimvar[dot]com da şikayet ettim aradılar telefonumu teknik bir sorundan dolayı dediler. Reklamlara aboneliğinizi silmek istiyor musunuz dediler bende hayır dedim. Ben almak istiyorum fakat 1 tane almak istiyorum dedim.
    Avea’da iş yok arkadaş 🙂 Kimse msj atmıyor diye aynı mesajı 3 kere de atar bu şebeke, 10 kerede.

    Cevapla

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla