• Şuradasınız
  • Anasayfa
  • Genel
  • Teknede Düğün Organizasyonu İçin İnanılmaz Kampanyalar

Teknede Düğün Organizasyonu İçin İnanılmaz Kampanyalar

Çocukluk arkadaşımın en mutlu gününe davetliydim ve hayatımda ilk defa boğazda teknede düğün organizasyonuna katılmış bulundum. İzniniz olursa siz değerli dostlarıma teknede düğün organizasyonu ile ilgili edindiğim tecrübeleri bu yazımda aktarmak istiyorum. Öncelikle arkadaşımın düğününe katılan kişi sayısı aşağı yukarı 200 civarındaydı. Düğün teknesi yeteri kadar büyük olduğu için denizdeki dalgalardan hiçbir şekilde etkilenmeyip sallanma vb. durumlarla karşı karşıya kalmadık. Arkadaşım düğününü yemekli ve limitsiz alkollü olarak organize etmişti. Menü kaliteli ve içeriği son derece tatmin edici kalitede ve zenginlikteydi. Kendisine tekne düğünü organizasyonunun maliyetini sorduğumda bana son derece cüz-i bir rakam söyledi. Eğlence için teknenin ses sisteminden çalan şarkıları ve özel olarak organize edilen fasıl grubunu kullandık. Hayatımda en çok zevk aldığım düğün organizasyonuydu diyebilirim.

Teknede Düğün

teknede düğün


Kır düğünleri, otellerde organize edilen düğünler ve pahalı mekanlardaki düğünlerle kıyasladığımda açık konuşmak gerekirse teknede düğün organizasyonu hepsinden iyi gözüküyor. Yeni evlenen çiftler için en önemli kriter olan düğün organizasyonunun ekonomik boyutu son derece uygun. Eğlence ve yemek servisleri de mükemmele yakındı. Yani teknede düğün organizasyonları sizleri ekonomik açıdan hiç ama hiç zorlamadan son derece keyifli ve kaliteli bir ortamda eğlence ve yemek imkanını müşterilerine sunuyor.

Öğrendiğim kadarıyla teknede düğün fiyatları fiyatları da sabit değilmiş, her teknede düğün organizasyonu için yetkililer ayrı ayrı fiyatlandırmalar yapıyorlarmış. Teknede düğün fiyatlarının nasıl oluştuğu hakkında ön bilginiz olmasını isterseniz firmanın sitesinde fiyatlar isimli sayfaya bakabilirsiniz. Teknede düğün fiyatlarını öğrenmek ve hatta rezervasyon yaptırmak için firmanın iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Teknede düğün organizasyonu gerçekleştiren firmanın iletişim adresinin teknededugun.com olduğunu öğrenip sizlerle paylaşmak istedim. Siteyi ziyaret ederseniz çok faydasını göreceğinizi düşünüyorum.

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla