• Şuradasınız
  • Anasayfa
  • Programlar
  • Yeni Msn Windows Live Essentials 2011 indirip, deneyin…

Yeni Msn Windows Live Essentials 2011 indirip, deneyin…

Geçen gün eklemeyi düşündüğüm, haberi bugün sizlerle paylaşıyorum. Microsoft  heyecanla beklenen Windows Live Essentials 2011‘in yeni beta sürümü yayınlandı. Kısa bir süre içersinde normal sürümünde çıkacağını düşünüyorum. Bilgisayarlara otomatik olarak gelecek olan, yükseltme isteğini beklemek istemiyorsanız. Yaznın sonunda vereceğim linkten, beta sürümünü deneyerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Microsoft ilk beta’yı 24 Haziran‘da yayınlamıştı. Windows Live Essentials beta’sı Windows Live Movie Maker, Mail, Writer, Sync ve Family Safety‘e sahipti. Windows Live Movie Maker son günlerde oldukça uğraştığım bir konu, bildiğiniz gibi Windows 7 işletim sisteminde, Windows Movie Maker değil, Windows Live Movie Maker yüklü, Live ile yaptığım denemelerde çok verim aldığımı söyleyemeyeceğim. Bu nedenle Windows Movie Maker 2.6 yüklemiştim. Halen de oldukça memnunum. Sanırım zaman geçtikçe Windows Live Movie Maker üzerinde de değişiklikler yapılacaktır.

Windows Live Essentials, Windows 7‘nin sunduğu imkanlardan sonuna kadar yararlanıyor. Windows 7 sıçrama listeleri ile entegre olan bu uygulamanın bir diğer önemli özelliği, Windows Live Sync‘ten faydalanması. Windows Live Sync sayesinde kullanıcılar farklı bilgisayarlarda dosyalarını kullanmaya devam edebiliyorlar.

Yeni sürümde fotoğrafları bir araya blend etmek yer alıyor. Ayrıca gelişmiş yüz tanıma sistemi de mevcut.

Yeni beta sürümünde gelen kutunuzu, bağlantılarınızla paylaşılan fotoğrafları ve mesajları görebilirsiniz. Ayrıca Facebook ve MySpave gibi sosyal ağlara bağlanabilir, bütün çevrenizle ilgili gelişmeleri tek bir yerden takip edebilirsiniz.

Microsoft’un Windos Live Essentials 2011 için yayınladığı tanıtım videosunu, buraya tıklayarak izleyebilirsiniz

Download: Windows Live Essentials 2011 beta

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla