Bu aralar…

15 tatil de göz açıp kapayana kadar geçti, aslında çok verimli geçireceğimi düşündüğüm tatili tamamen berbat geçirdiğimi söyleyebilirim. Can sıkıntısı ile birlikte, aldığım Age of Mythology: The Titans oyunu sonumu hazırlama yetti de arttı bile… Öyle ki oyunu alıp kurduktan sonra, senoryalara öyle kaptırdım ki kendimi, biranda tatil bitti. Özellikle yabancı site projem ve diğer sitelere malesef ilgi gösteremedim.

Cem‘in katkılarıyla açtığımız blog.tubitet.com adresi beni biraz hayal kırıklığına uğrattı. Hemen hemen herkesin bu blog açılışından haberi olmasına rağmen gereken ilgiyi göremedi. Belki zaman geçtikçe ilgi görecektir. En azından yazmaya başlayan insan sayısı artarsa ya da benden sonra dergi gibi basılı bir materyal ortaya çıkarsa, eminim ilgi de onunla doğru orantılı olarak artacaktır.

Topluluk için yaptırdığız iki adet Roll Up elimize ulaştı. Henüz kontrol etme fırsatı bulamadım. Ancak güzel olduğunu düşünüyorum. Sizler de TTNET etkinliğinde Roll Up‘ları görebileceksiniz. Yaklaşık 160 TL mal olan görseller topluluğumuzun reklamı açısından önemli bir adımdı. Bu ay süresi dolan topluluğumuzun tubitet.com domain adresini de tekrardan uzattım.

TTNET etkinliğinin yanı sıra önümüzde ki hafta katılacağımız Bilmök için de otobüs ayarlayabilmemiz güzel oldu. Sanırım bu otobüsü almamızda ki en büyük neden, isteğimizi çok önceden yapmamızdı. Yaklaşık 2 ay önceden 80 kişilik otobüs istemiştik… Biraz sayı olarak azda olsa yine de iyi bir haberdi.

Otobüs için info@tubitet.com adresine mailler geliyor. Çok değil sanırım şuana kadar 10 kişi kadar başvuru geldi. Sınıf temsilcisi arkadaşlarda bulunan listeleri de aldıktan sonra tam kişi sayısını öğrenebileceğiz. Bu arada Bilmök‘teki arkadaşlardan bizim Üniversite’den başvuranların listesini aldım. Buna göre şuan için toplamda 43 kişi Bilmök sitesinden başvuruda bulunmuş, bugün mail gruba gönderdiğim kayıt olamayanlar için son başvuru şansını da kaçıranlar malesef katılamayacaklar. Otobüs seçimi yapılırken, internet kaydı olmayanların otobüs çekilişine katılma şansı da olmayacak ya da internetten kayıt yapıp başvuranlardan sonra şansları olacak diyelim. Böyle bir sıkıntıya girmemek adına, bugün gönderdiğim mailden herkesin Bilmök için kayıt yapmasını öneriyorum.

Son olarakta “Serhad Birlik zammını kabul etmiyoruz. Saraçlar Ptt Önünde buluşuyoruz!” etkinliği var. Yarın katılacağımız etkinliğin biraz da olsa dikkat çekeceğini ve bu fahiş fiyatların indirileceğini düşünüyorum. Sırf bazıları daha iyi bir hayat sürecek diye bence halk madur edilmemeli… Üniversite rektörünün yaptığı açıklama beni biraz şaşırttı diyebilirim. En azından daha politik bir cevap vermesini beklerdim. Ancak tam tersi yönde, öğrencilerini savunan bir açıklama yaptı. Bu da bir erdemdir.

Şimdilik bu kadar, yakında tekrardan düzenli siteye yazı eklemeye de başlarım. Görüşmek üzere.

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla