Fırsatçı Metro Turizm’in bayram uyanıklığı!

metro
Normal şartlarda İstanbul – Burhaniye arası 50-53 TL arasında değişirken, bayram nedeniyle tüm firmalarda otobüs biletlerinin bitmesi sonucu durumdan faydalanmak isteyen Metro Turizm, aynı mesafeye 75-80 TL bilet fiyatlı ek sefer koymuştur. Bineceğiniz otobüs “rahat,konforlu” gibi bir kalite farkı yoktur. Bildiğiniz tek fark, şuan bilet almaya otobüs firması kalmamasıdır.

Edirne‘de de diğer otobüs firmalarının batmasını sağlayıp, tekelci zihniyeti kurmaya çalışan Metro Turizm, gerek şikayet siteleri, gerekse de kalitesi ile sonuncu olmaya mahkumdur. Ne yazıktır ki, insanlar başka firma bulamadıklarında, Türkiye‘nin her yerine giden bu firmayı kullanmak zorunda kalıyorlar. Bindiğiniz otobüsün sahibi ve onun yeğeni olan muavin ile seyahat etmek gerçekten bir ayrıcalık. Otobüsten indikten sonra 1-2 saati bulan servis bekleme süresi ile açık ara önde olan Metro Turizm hakkında, şikayet var iletilerini inceleyebilirsiniz.

http://www.sikayetvar.com/firma/detay/metro-turizm

Benzer Yazılar

Yorumlar

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla