Napolyon ile para kazanın! (Davetiye vardır)

Bir arkadaşımın Facebook‘ta paylaştığı linke tıkladıktan sonra Napolyon ile tanıştım. Napolyon ismi bildiğiniz gibi, Napolyon Bonapart‘tan gelmektedir. Bonapart “Bir savaşı kazanmak için ne gerekir?” sorusuna yanıt olarak verdiği “Para, para, para” sözüyle bilinmektedir. Buradan esinlenerek bir para kazanma sitesi kurmuşlar. Aslında bu site yeni kurulmuş diyemeyiz, milyonlarca üyesi olan Süperteklif isminin ve imajının değiştirilmesi ile oluşmuş bir sitedir. Orada bulunan tüm üyelere buraya taşınarak yayın hayatına devam etmektedir. Fark olarak daha sıcak bir sistem ve daha fazla kazanç amaçlanmıştır.

Sistem bildiğiniz gibi size gönderilen mailleri okuma, anket doldurma ve arkadaşlarınızı bu sisteme davet etme üstüne kurulmuştur. Farklı olarak siteye her girdiğinizde de Nap kazanabilirsiniz. Bu arada hemen açıklayalım 1 Lira = 1000 Nap denk gelmektedir.

Sitenin güvenliği konusunda ise endişeye düşecek bir durum yoktur, Hitay Holding bünyesinde bulunan bir sitedir. Bu holding’in diğer tanıdık sitesi bilyoner.com‘dur. Bir çok farklı yatırıma girişen holding, başarılı bir yol izlemektedir.

Napolyon ayrıca, ilgi alanlarınıza göre seçkin markaların kampanyalarını size ulaştırır. Üstelik bu kampanyalardan alışveriş yaptıkça da Nap kazanmaya devam edersiniz.

Napolyon‘a direk olarak üye olamazsınız, ancak başvuru yapıp, sıraya girebilirsiniz. Sıra beklemeden sorunsuz üye olmak için http://www.napolyon.com/Uye/Kayit-Formu.aspx?lid=12adcdd5-da5e-438e-9353-b74fdc30c5c6 linkine tıklayabilirsiniz. Siz üye olduktan sonra sizinde yukarıdaki gibi bir bağlantı linkiniz olacak ve sizde arkadaşlarınızı davet edebileceksiniz.

Napolyon‘da nasıl para kazanılır?

Cep telefonunuza gelen Onay Kodu’nu girdiğiniz taktirde, 1.000 N kazanırsınız.
Profil ve tercih bilgilerinizi tamamladınızda  9.000 N kazanırsınız.
Napolyon‘a her gün üye girişi yapanlar Nap seviyelerine göre
Nap1 olan üyeler :       30 Nap
Nap1½ olan üyeler :       45  Nap
Nap2 olan üyeler :       60 Nap  hergün kazanırlar.
Arkadaşlarınızı davet ettiğinizde napolyon.com dan kazandığınız, Nap oranları :
Nap1 olan üyeler :       300 Nap
Nap1½ olan üyeler :       450 Nap
Nap2 olan üyeler :       600 Nap kazanır.

Türk Lirası karşılığına bakarsak eğer üye olan herkese 10.000 Nap yani 10 Lira verilmektedir. Napolyon ile birlikte Hediye çekleri, süpriz hediyeler, ayrıcalıkları yaşayacağınız gibi Nap’lerinizi 100.000 Nap ulaştığında 100 TL olarak banka hesabınızdan çekebilirsiniz. Ayrıca her 10.000 Nap’i BilyonerShop hesabınıza ve her 5.000 Nap‘i Fırsatçıyız hesabınıza transfer edebilirsiniz.

Sizde milyonların içine dahil olmak istiyorsanız. Üye olmak için : http://www.napolyon.com/Uye/Kayit-Formu.aspx?lid=12adcdd5-da5e-438e-9353-b74fdc30c5c6

Benzer Yazılar

Yorumlar

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla