• Şuradasınız
  • Anasayfa
  • Genel
  • S4 ve Discovery Root Nasıl Yapılır?‏

S4 ve Discovery Root Nasıl Yapılır?‏

Telefonlar için root yapma oldukça zordur. Birçok kullanıcı bu işlem için telefoncuya dahi gitmektedir. Androd işletim sistemine sahip telefonlarınız için root yapmak tüm kullanıcılar için mümkün. Birkaç adımda telefonlarınızın root işlemini rahatlıkla yerine getirebilirsiniz. Öncelikle bu kavramın ne olduğunu bilmemiz gerekir. Yapacağınız işlem aslında yetkinizin olmadığı bir panele giriş yaparak telefon ayarlarını değiştirmek olacaktır. Bu sayede telefonunuzun ses ayarlarını, görüntü ayarlarını, dahili hafıza ayarlarını vs. rahatlıkla değiştirebileceksiniz.

Samsung Galaxy S4 telefon modelinde root yapmak isteyenler için birkaç adım bulunmaktadır. Bu adımlar aşağıdaki linkte yer almaktadır. Birkaç yöntem ile kolaylıkla telefonunuza root yapabilir ve ayarlarını en iyi şekilde düzenleyebilirsiniz.

Kaynak;

Galaxy S4 Root Yapmak

Son zamanlarda ismini sıkça duyduğumuz bir model General Mobile Discovery. Uygun fiyatına rağmen yüksek performansa sahip olan telefonu ülkemizde binlerce insan kullanmaya başladı. Bununla beraber telefon üzerinde oynama yapmak isteyenlerin sayısı da arttı. General Mobile Discovery modeli telefonlarınız için root yapmak oldukça kolay. Root yapma işlemi sayesinde ister cihazınızın ses ayarlarını değiştirin isterseniz de hafızanızda oynamalar yapın.

General Mobile Discovery root yapmak için birkaç adımı harfiyen uygulamanız gerekmektedir. Aksi takdirde cihazınızda kalıcı sorunlar oluşturabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak adımlara ulaşabilirsiniz. En ince detayına göre anlatılan bu aşamalar ile sorunsuz bir root atma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz ayarı yapabilirsiniz.

Kaynak;

GM Discovery Root Yapmak

Benzer Yazılar

Yorumlar

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla