Sürekli gizli kal, internette sınır tanıma!

İnternette bir çok kişinin ortak problemi olan gizliliğe yeni bir çözüm bulundu.Aslında çözümden çok bir firma sizi sürekli gizleyecebileceğini vaadediyor.İnternette gizlilik nedir?İnternette dolaşırken girdiğiniz her yere bilgisayarınızı temsil eden ip adresleri bırakırsınız.Bu ip adresleri her bilgisayar’a bir tane olmak üzere tektir.Ele geçirilmesi durumunda sizin adres bilgileriniz vs. ele geçirilebilir.Bir nevi yanınızda taşıdığınız kimliğinizdir.

Oysa siz internette özgürce sörf yapmak isteyebilirsiniz.Bunun için ip adresinizin gizlenmesi gerekir.Bunu çeşitli yollarla yapabilirsiniz.Örneğin internetten bir ip change programı bulup yükleyebilir ve ardından çalışan proxy adresleri bularak,gizliliğinizi ücretsiz olarak sağlayabilirsiniz.Ancak hemen hatırlatayım,proxy adreslerinin çalışanları ücretli olarak satılır.Diğer ücretsiz olanlardan çalışan bulmak samanlıkta iğne aramaktan farksızdır.

Birde aylık,yıllık vpn sağlayan firmalar vardır.Bu firmalar aracılığıyla kimliğini saklayabilirsiniz.Ancak aylık ortalama 20$ gözden çıkarmanız gerekir.Buda eğer çok önemli bir işininiz yoksa size biraz pahalı gelebilir.Bu arada hemen belirteyim Youtube sorunsuz giriş için bir proxy,dns veya vpn bulmanız yeterlidir.Eğer bunlardan bir tanesine sahipseniz Youtube giriş yaptığınız ülke farklı olacağı için rahatlıkla Youtube videolarını izleyebilirsiniz.Bildiğiniz gibi son zamanlarda Youtube için yeni dns adresleri pek işe yaramamaktadır.

İşte tüm sorunlarınıza çözüm olacak fikir yabancı bir firmadan geldi.Firmanın adı vpn4life yani hayatınızın sonuna kadar gizli kalın.Size sağlayacakları vpn adresine birkez ödeme yapacaksınız,o kadar…Ömrünüzün sonuna kadar Youtube vb. yasaklara aldırmayacak,girdiğiniz her yerde arkadanızdan bir işaret bırakmayacaksınız.Fiyatı çok pahalıdır diye çekinmeyin.Fiyatı sadece 29$,bu parayı birkez verdikten sonra tekrar vermeniz gerekmeyecek,tabi bunlar hep firmanının vaadleridir.Çünkü bu işi yapanlar aylık olarak 20$ alırken,bir firma nasıl ömür boyu için bu fiyatı verebilir.Orasını bende bilmiyorum.Ancak güvenenler yada şansını denemek isteyenler için firmanın site adresine şuradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla