T.U Kantin, yemekhane ve eğlence alanları düzenlemesi çalışmaları

Arkadaşlar bildiğiniz üzere,aday olurken bazı konuların üzerinde duracağımdan bahsetmiştim.Seçimler sonuçlandığına göre artık fikirleri hayata geçirmenin vakti geldi.Bölüm başkanımız ile yemekhane fiyatlarının düşme konusunu görüştüm.Bu konuda nasıl bir yasal işlem yapabileceğimiz hakkında bilgi almaya çalıştım,bölüm başkanımız konuyu dekana ileteceğini ve nasıl bir yol izleyeceğimizi ona göre belirleyeceğimizi söyledi.Üniversitemizde yemekhane ücreti 1.25 TL ancak öğrenci arkadaşların ve bizim hedeflediğimiz rakam 1 TL bunu eski fiyata çekebilmek için elimizden geleni yapıcaz.Temsilci seçildikten sonra mimarlık ve mak. müh arkadaşlarla da görüştüm,hepsi ellerinden geleni yapacaklarını söylediler.Diğer fakültelerle iletişime geçilerek büyük bir duruş sergilemeyi planlıyoruz.Böylece fiyat indirimi  konusunda bir şeyler yapabiliriz.

Yemekhane ile ilgili diğer problemler için tüm sınıflara girip mail adresimi ve iletişim bilgilerimi haftaya söyleyeceğim,herkesin görüşlerini alarak ortak bir payda da buluşturup,gerekli düzenlemeler için çalışmaları başlatıcaz.

Kantin ile ilgili problemler biraz maddi,o konuda ne yapılabilir tam bilmiyorum.Ancak dilekçe vs. yazabiliriz.Orada ki fiyatlarında biraz daha ucuzlatılıp,kantinin öğrenciler adına daha çekici hale getirilmesini sağlayabiliriz.Ayrıca okulumuzda fazla mevcut olmayan eğlence alanları ile ilgili de görüşlerinizi bekliyorum.06.12.2009 tarihine kadar sizlerden gelen fikirleri toplayacağız böylece tam bir görüş birliğine varılarak uygun ortam sağlanmış olacaktır.

Bu üç ana başlık hakkında ki tüm fikirlerinizi her hangi bir iletişim aracını kullanarak bana iletmeniz dileklerimle…

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla