Trendyol Davetiyesi

Bugün başka bir özel alışveriş sitesini daha tanıtacağım . Bu sitenin adı Trendyol “the way to shop” sloganıyla yola çıkan site, Markafoni benzeri bir tasarım ve çalışma mantığına sahip, aynı şekilde ürünlerin bir çoğunu ucuza satın alabiliyorsunuz. Trendyol‘da yine “trendyol daveti” ile kayıt almaktadır. Sorunsuz şekilde benim verdiğim linkten kayıt olabilirsiniz.

Siteleri incelerken denk geldiğim bedava.com, limango.com.tr ve outletim.com hakkında yaptığım araştırmalar sonucu onların yeteri kadar güvenilir olduğunu düşünmüyorum. Bu nedenle o siteleri önermiyorum. Ancak kişisel tercihtir, o siteleri de ziyaret edebilirsiniz. Fakat önerim, o sitelerden satış yapmadan önce, sikayetvar.com ve benzeri müşteri yorumlarının olduğu siteleri incelemenizdir.

Markafoni ve Trendyol daha önce alışveriş yaptığım sitelerdir. Bu nedenle onlarda her hangi bir sorun yaşamayacaksınızdır. Fakat altını çizerek belirteyim, her iki sitede de çok hızlı bir kargo hizmeti bulunmamaktadır. Genellikle ürün satıştan kalktıktan sonra kargoya verilip, 1-2 gün içinde de elinize ulaşmaktadır. Bu yüzden kargoda oluşacak gecikmeleri çok önemsemeyin.

Diğer bir özel alışveriş sitesi olan Markafoni’yi incelemek için tıklayın.

Benzer Yazılar

Yorumlar

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla