• Şuradasınız
  • Anasayfa
  • Yurtdışı
  • İrlanda yurt dışı danışmanlarının da takip ettiği tek blog!

İrlanda yurt dışı danışmanlarının da takip ettiği tek blog!

Her şey benim İrlanda’ya karar vermem ve kaynak aramamla başladı. İnternette bir çok araştırma yaptım ancak Türkçe kaynak olarak karşıma bir iki blog sayfasındaki, bir iki adet gezi yazısı hariç bilgi çıkmadı. O dönem tam bir muamma içinde, yurt dışı danışmanlık firmalarının da eksik ve yetersiz bilgileri ile gittim. İrlanda’da her şeyi tekrar öğrenmek zorunda kaldım. Çünkü buradan hiçbir şey öğrenmeden gitmiştim. Sonra benim durumumda olabilecek birçok insan olduğunu düşündüm ve İrlanda hakkında yazmaya başladım.

Bugün Amerika bölgesi hakkında özel bir firmada danışmanlık yapan arkadaşım, İrlanda hakkında danışmanlık verecek olanların yazılarımı takip ettiğini belirtti. Kendi adıma bu seviyeye gelmiş olmak mutluluk verici olarak tanımlanabilir. Tabi blog adresinin birçok soruya cevap verebilmesinin temelini, faydalı sorular gönderen ziyaretçiler oluşturuyor.

İnsanların bir nevi, danışmanlara ihtiyaç kalmadan da yeterli bilgiye sahip olması benim şuan hedeflediğim durumdur. Tabi şunun da altını çizmekte fayda var. Eğer gideceğiniz dil kursu ya da okul, buradan bir danışmanlık firması ile çalışıyorsa, gidip ücretsiz danışmanlık alabilir, tüm kayıt işlemlerinizi sorunsuzca yaptırabilirsiniz. Çünkü danışmanlık firmaları ücretlerini sizden değil, kurslardan alırlar. Tavsiyem bilgi neredeyse gidip oradan almanızdır.

Yeni farklı sorularda, görüşmek üzere.

Benzer Yazılar

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yazın

Su elementleri kullanabilirsiniz : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Arama
RSS
Beni yukari isinla